Gdynia E(x)plory Week 2020

Serdecznie zapraszamy na Gdynia E(x)plory Week – święto nauki i innowacji, które odbędzie się w dniach 25-27 listopada 2020 (online).  Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ada Yonath -  laureatka Nagrody Nobla z dziedziny chemii.  Przed nami trzy dni naukowych inspiracjispotkań z młodymi talentami, gwiazdami nauki oraz inicjatorami zmian w edukacji:

Krajowy Finał Konkursu Naukowego E(x)plory na najlepszy projekt badawczy i wynalazek przygotowany przez młode talenty.          35 projektów (zwycięzcy etapów regionalnych) będzie rywalizowało o nagrody główne – stypendia, wyjazdy międzynarodowe  oraz staże badawcze. W WIELKIM FINALE naszą szkołę będą reprezentowali ELEKTRONICY: Bartek Brzeziński i Kacper Kępiński

- XI Kongres E(x)plory „Edukacje w innowacji. Innowacje dla edukacji”  wykłady i webinaria z udziałem liderów zmian w edukacji

Festiwal Nauki i Technologii E(x)plory z bogatym programem wykładów, pokazów naukowych  i warsztatów. Wśród gości między innymi  popularyzatorzy nauki: Crazy Nauka i Astrofaza oraz podróżnik i mówca motywacyjny Marek Kamiński.

Każdy uczestnik Gdynia E(x)plory Week może wziąć udział w Festiwalu i Kongresie oraz poznać projekty uczestniczące w Konkursie i porozmawiać z ich autorami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji  tutaj: https://hopin.to/events/gdynia-e-x-plory-week  Program wydarzenia na stronie www.explory.pl/2020  Do zobaczenia na Gdynia E(x)plory Week 2020!

Życzymy wielu naukowych i edukacyjnych inspiracji!