Plan zajęć pozalekcyjnych

Plan zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2020/2021

  

Lp.

Nazwisko i Imię prowadzącego

Zakres zajęć

Dzień

Godzina

1.

Bandziarowski  Wojciech

 

(przedmioty zawodowe)

Czwartek 

1415 - 1515

2.

Brzeski  Zbigniew

 

(zespół muzyczny)

Wtorek

Środa

 

1515 - 1815

1430 - 1530

3.

Czerwiec Ewa

 

(język angielski)

Wtorek

Piątek

 

1245 - 1330

730 - 815

4.

Filipowicz  Wiesława

 

(matematyka)

Środa
Poniedziałek
Czwartek

730 - 815
1240 - 1325
1240 - 1325

5.

Forkasiewicz  Andrzej

 

(geografia)

Poniedziałek

Wtorek 

1330 - 1415

1330 - 1415

6.

Gach Jolanta

 

(język niemiecki)

Poniedziałek

Środa

1415 - 1530

1330 - 1415

7.

Gałek  Elżbieta

 

(język polski)

Czwartek Środa
Poniedziałek

1240 - 1330

730 - 815

8.

Płachecka Dorota

 

(chemia)

 

Wtorek

1330 - 1415

9.

Guła Wójcikowska  Iwona

 

(matematyka)

Wtorek

Środa Czwartek

1240 - 1325

1240 - 1325

1240- 1325

10.

Górska  Urszula

 

(wychowanie fizyczne)

Poniedziałek

1430 - 1600

11.

Jaguś  Małgorzata

 

(biologia)

Środa

1240 - 1325

12.

Kazberuk  Krzysztof

 

(wychowanie fizyczne)

Środa

1415 - 1600

13.

Kobryń Monika

 

(język angielski)

Poniedziałek

730 - 815

14.

Kuc  Agnieszka

 

(język polski)

 

Środa 

Czwartek

730  -  815

1000 - 1045

15.

Lachowska - Karbarz   Urszula

 

(język angielski)

Środa 
Wtorek

1240 - 1325
1240 - 1325

16.

Lewalski  Ryszard

 

(historia, wos)

Wtorek

730 - 815

17.

Machowska  Ewa

 

(język angielski)

Poniedziałek

Piątek

1240 - 1325

730 - 815

18.

Machowski  Janusz

 

(przedmioty zawodowe)

Wtorek

1515 - 1600

19.

Pedyński  Marek

(kółko szachowe)

Wtorek

 

1340 - 1425

20.

Sawa  Hanna

 

(język niemiecki)

 

Wtorek

1415 - 1500

21.

Sierant   Sabina

 

(matematyka)

Poniedziałek

Wtorek Środa

1330 - 1415

1240 - 1325

730 - 815

22.

Kusal  Agnieszka

 

(język polski)

Piątek Czwartek

730 - 815

1240 - 1325

23.

Switek  Teresa

 

(informatyka, przedmioty zawodowe)

Poniedziałek

Środa

Piątek

1415 - 1500

1415 - 1500

1240 - 1325

24.

Walczyk - Konat Małgorzata

 

(pedagog)

Wtorek

1300 - 1400

25.

Karaś  Edyta

 

(język angielski)

Poniedziałek

820 - 905

26.

Zyngier  Beata

 

(Przedmioty zawodowe)

Wtorek

1500 - 1545

27.

Zyngier  Mariusz

 

(elektrotechnika, pracownia, przedmioty zawodowe elektryczne i elektroniczne)

Środa 

1500- 1800