Szkoła … inaczej, ale też FAJNIE

Szkoła … inaczej, ale też FAJNIE   Nauka w wersji: DLA KORONY STWORZĘ MURY - UCZĘ SIĘ ZZA KLAWIATURY!

KLASY ELEKTRONICZNE:

Z dedykacją dla IA TE - prawie jak w Pracowni Pomiarów:

https://dcaclab.com/…/experimen…/15769-test-led-loi-ohm-v01…
Jest to wersja DEMO - prawo Ohma, pomiary rezystancji i oscyloskop, itd.  

Utwórzcie na FACEBOOKU grupę ELEKTRONIK_POLANIEC_klasa …  Będzie to nasze forum wymiany informacji  na najbliższe 2 tygodnie. Klasy IIA i IIIA, prosimy zróbcie to samo!

 

Specjalna dedykacja dla ELEKTRONIKÓW z IIA:

https://www.dipol.com.pl/projektowanie_zbiorczych_instalacj…

Projektowanie sieci przy pomocy kartki papieru i ołówka jest pracochłonne i niesie za sobą ryzyko pomyłki. Darmowe oprogramowanie firma TERRA - SatNet 4.2 - pozwala na zaprojektowanie praktycznie dowolnej instalacji. Program umożliwia: wykonanie projektu w formie graficznej, ustalenie poziomów sygnałów na wszystkich gniazdach i weryfikację, co do zgodności z normami, oraz określenie, czy konieczne będzie wykorzystanie funkcji prekorekcji charakterystyki kabla we wzmacniaczach. Program umożliwia archiwizację sporządzonych projektów. Ściągnijcie, zainstalujcie i zacznijcie projektowanie. Pytania - z chęcią odpowiemy.

 

Szkoła w domu  czyli nauka inaczej!

Elektronicy z IA, IIA, IIIA, IVA Technikum w Połańcu - macie czas, dużo czasu … zachęcam do aktywności w zakresie rozwijania się w zakresie innowacji, wynalazczości, itp.
Spójrzcie np. na http://pzswir.pl/olimpiada
Znajdziecie tu szczegółowe INFO dotyczące Olimpiady Innowacji Technicznych. Czytajcie, analizujcie, opracowujcie, … macie czas do 25 marca. Po powrocie do naszej ulubionej szkoły - docenimy najaktywniejszych.

W razie pytań - jesteśmy do dyspozycji!

 Beata i Mariusz Zyngier