#elektronik_polaniec #rekrutacja_technikum_2021

OK - STARTUJEMY!

Od dzisiaj przez 40 dni  - codziennie  1 post promujący kierunki z Zespołu Szkół w Połańcu - nasza strona www, Facebook i Instagram :)

Drogi KANDYDACIE - my podajemy rzetelne informacje, Ty wybierasz! 

ELEKTRONIK?  Nie ma w okolicy szkoły, której uczniowie zdobyli tak wiele medali światowych i krajowych konkursów i olimpiad. To wspólny sukces: „nadających z uczniami na jednych falach” nauczycieli - pasjonatów i uczniów.

U nas każdy znajdzie swoje miejsce Nie martw się, jeśli Twoje możliwości są troszkę mniejsze - oferujemy wsparcie prowadzące do zdania egzaminów zawodowych i matury.

Jak zdasz EGZAMIN ZAWOODWY?  Już od wielu lat nasi ELEKTRONICY zdają egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie INSTALOWANIA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH, z prawie 100% skutecznością!  Zaliczenie I kwalifikacji, już daje Ci możliwość rozpoczęcia pracy w zawodzie ELEKTRONIK!

Czy w „ELEKTRONIKU” będzie dużo nauki poprzez praktykę? 99% treści określonych przez program nauczania jako PRAKTYCZNE, uczniowie realizują w trakcie PRACOWNI i LABORATORIÓW. Mamy taką możliwość dzięki doskonałemu wyposażeniu oraz doświadczonej i przyjaznej kadrze pedagogicznej.  A w trakcie każdych zajęć: doskonale uczysz się i bawisz (bo nasze zajęcia praktyczne są niezwykle  interesujące a prowadzący -  sympatyczni i wspierający naszych uczniów).

EDUKACYJNE WYPRAWY MARZEŃ,... nasi uczniowie tak dużo, za tak mało $$$ podróżują po całym świecie! (niemalże cała Europa, Maroko, Izrael, Palestyna, Gibraltar czy Zjednoczone Emiraty Arabskie). 

To o czym inni marzą, w ELEKTRONIKU jest rzeczywistością od bardzo wielu lat!