Wybory Mistera Szkoły 2016

1. września po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się Wybory Mistera Szkoły. W zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski konkursie wzięło udział siedmiu uczestników. Zmierzyli się oni w kilku konkurencjach, które sprawdziły ich znajomość kosmetyków, umiejętności piłkarskie oraz rozeznanie w kuchni. Całość przebiegła w znakomitej atmosferze, z dużą dawką śmiechu i zabawy. Jury (w składzie: mgr Małgorzata Jaguś, Magda Niezgoda, Gabriela Chamielec, Kamila Jaskuła) po burzliwych naradach zdecydowało, że tytuł Mistera Szkoły zdobył Michał Zalaś z klasy IV BT. Pierwszym Wicemisterem został Paweł Switek również z klasy IV BT, a Drugim Wicemisterem – Wojciech Pakaszewski z klasy III B LO. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Mamy nadzieję na drugą edycję w przyszłym roku!

Julia Popielska (II "b" LO)