Powiatnie

Samorząd szkolny pragnie powitać wszystkich uczniów w roku szkolnym 2014-2015

Samorząd Uczniowski to organizacja, która ma na celu reprezentować wszystkich uczniów naszej szkoły. Współpracuje z Radą Pedagogiczną, Dyrektorem szkoły,  jak i z Samorządami Klasowymi.  Pragniemy przedstawić nowy skład naszego Samorządu Uczniowskiego:

 

Przewodniczący:  Bartosz Gajdowski Kl  II ,,AB’’
Zastępca: Wiktoria Gwóźdź Kl II ,,B’’ LO
Skarbnik: Dominika Falasa Kl II ,,B’’ LO
Sekretarz: Adam Chyla Kl II ,,AB’’ 

Poszukujemy osób, które chcą wziąć czynny udział w życiu szkoły. W tym celu prosimy o dołączenie się do jednej z wielu sekcji, które mamy do zaoferowania. Są to:  sekcja muzyczno – plastyczna, sekcja dziennikarsko – fotograficzna, sekcja informatyczno – techniczna oraz Sekcja turystyczna. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury do jednego z członków samorządu lub opiekuna pani Jolanty Gach.  Należy pamiętać, że tylko współpracując  ze sobą możemy osiągnąć sukces.

Samorząd Uczniowski pragnie powitać całą społeczność naszej szkoły. W szczególności klasy pierwsze. Życzymy szybkiego zaaklimatyzowania się w murach naszej szkoły oraz wielu sukcesów w nauce.
Pragniemy serdecznie podziękować za trud pracy, zaangażowanie i solidność poprzedniemu samorządowi szkoły. Życzymy dobrze zdanej matury i sukcesów na dalszej drodze życia.

Tradycją naszej szkoły jest codzienne losowanie szczęśliwego numerka. Akcja ta rusza od przyszłego tygodnia, a więc bądźcie czujni, a nuż do Was uśmiechnie się los.