BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA

Rozpoczyna się Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Miesiąc Bibliotek Szkolnych w tym roku odbywa się pod hasłem „Baśnie i legendy z całego świata”. To wyjątkowy czas dla bibliotek szkolnych i ich czytelników do pokazania atrakcyjności i wartości tego miejsca oraz korzyści płynących z czytania. 

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka przygotowała dla uczniów następujące konkursy oraz działania, których celem jest propagowanie czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły:

  1. Plebiscyt na ulubioną książkę - zapraszam  serdecznie wszystkich uczniów oraz nauczycieli do oddania głosu na swoją ukochaną książkę;
  2. „Baśnie i legendy w powieściach fantastycznych” - plakat (technika dowolna);
  3. „Moja ulubiona książka” - recenzja swojej ulubionej książki.

Wszystkie prace konkursowe należy składać w bibliotece szkolnej, lub przesyłać na maila: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 30.10.2021. Czekają ciekawe nagrody!

Wystawę prac będzie można podziwiać po zakończeniu konkursów na korytarzu szkolnym i stronie internetowej szkoły.

Małgorzata Służalska