GRATULACJE dla 21 nowych ELEKTRONIKÓW

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wyniki Waszych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Egzamin zdawany w styczniu 2021 (po 7 miesiącach nauki zdalnej)

Aby zdać, należało rozwiązać test teoretyczny  na min. 50 % i wykonać zadanie praktyczne (montaż, programowanie i uruchomienie instalacji z zamkiem szyfrowym na min. 75%)

 EE03 instalowanie urządzeń elektronicznych (klasa IIIA TE):

 

Część teoretyczna: zdawalność = 87,5%, średni wynik = 71,2%

Część praktyczna: zdawalność = 96,0%, średni wynik = 93,2%

Razem kwalifikacja ELEKTRONIK: zdawalność = 91,8%, średni wynik = 82,2%

DALIŚCIE RADĘ! Wasze wyniki są ŚWIETNE!!! JESTEŚMY DUMNI!

 

 

Tak jak podawaliśmy naszych MATERIAŁACH PROMOCYJNYCH -  zdanie egzaminu z pierwszej kwalifikacji  jest tożsame z uzyskaniem uprawnień do pracy w zawodzie ELEKTRONIK - to tak jakbyś skończył szkołę branżową I-go stopnia!!! U nas w szkole zdawalność tego egzaminu jest od wielu lat na poziomie > 90%  a wynik jest lepszy od średniej krajowej!

Tylko ELEKTRONICY i ELEKTRYCY mają taką szansę!!!

Egzamin z kwalifikacji EE22 eksploatowanie urządzeń elektronicznych,... wypadł słabiej :(   Ale, wielu uczniom zabrakło kilku % (niektórym 1%!!!) do pełni szczęścia. Zdali Ci, którzy mocno pracowali przez ostatnie miesiące (niestety tylko on-line) i mieli trochę (dużo) szczęścia. Egzamin był kompilacją wszystkiego co trudne - zdecydowanie NAJTRUDNIEJSZY z całej historii egzaminów.

Panowie, DACIE RADĘ!!! My w czerwcu TRZYMAMY za Was KCIUKI na sesji nr II :) i na MATURCE!!! (oby w maju)

GRATULACJE dla wszystkich, którzy mają za sobą 2 zdane kwalifikacje i tytuł

TECHNIKA ELEKTRONIKA,... brzmi dumnie :)