#REKRUTACJA_2021: NAUKOWE PODRÓŻE MARZEŃ NASZYCH ELEKTRONIKÓW

Pragniesz uczyć się i zwiedzać świat za bardzo niewiele $$$.

My to robimy od bardzo wielu lat. Sami, bez korzystania z usług biur turystycznych. Pomysł, organizacja, pilotaż - wszystko we własnym zakresie. Dlatego mamy zawsze TO CO CHCEMY i do tego TANIO, BARDZO TANIO.  Nasze HITy: bilety Kraków - Praga po 5 zł, Dubaj 5 dni za 250$, Izrael i Palestyna 4 dni za 160$, Grecja 5 dni za 100$  To wszystko w wersji MAX w tym super atrakcje - np. park wodny w Dubaju :)   

 AUSTRIA, DANIA, FRANCJA, WŁOCHY, HOLANDIA, BELGIA, CZECHY, SZWECJA, SZWAJCARIA, LIECHTENSTEIN, GRECJA, NIEMCY, SŁOWACJA, WĘGRY, LUKSEMBURG, GRECJA, HISZPANIA, MAROKO, GIBRALTAR, IZRAEL, PALESTYNA, TAJLANDIA, Z.E.A 

Oczywiście w wymienionych krajach byliśmy,... wiele razy! Mamy swoje SEKRETNE MIEJSCA (SCIENE CENTER) (przy nich nasz "Kopernik" wypada... średnio). W nich rozpalamy nasza ISKIERKĘ INNOWACJI a stąd już prosta droga do SUKCESÓW NAUKOWYCH

Dołącz do nas!   ELEKTRONIK POŁANIEC ZAPRASZA!