Drodzy Absolwenci!

Niestety, w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie po raz pierwszy w blisko pięćdziesięcioletniej historii Zespołu Szkół w Połańcu przyjdzie nam się rozstać bez pożegnania, na jakie zasługujecie. Zawsze spotykaliśmy się w uroczystej, podniosłej, ale i radosnej atmosferze, by wręczyć Wam świadectwa, a Waszym Rodzicom - listy gratulacyjne i podziękowania. Tym razem tak się nie stanie...

Wprawdzie wychowawcy wręczą Wam jutro świadectwa ukończenia szkoły, ale odbędzie się to inaczej niż zwykle, a o szczegółach zostaliście już poinformowani w wiadomościach w i-dzienniku. Mimo tych trudnych okoliczności, w jakich przyszło nam się żegnać, wierzymy, że zapamiętacie naszą szkołę jako miejsce przyjazne i wyjątkowe. My z pewnością będziemy o Was pamiętać jako o wspaniałych uczniach, którzy w ciągu kilku lat z dobrze zapowiadających się nastolatków wyrośli na pięknych i mądrych ludzi :). Daliście już nam dowód swojej dojrzałości i odpowiedzialności podczas cudownego balu studniówkowego i jesteśmy przekonani, że potwierdzicie wysoką klasę podczas egzaminów maturalnych, które najprawdopodobniej odbędą się - w co wierzymy - w czerwcu.

Tymczasem - szczęśliwej drogi już czas... Wierzymy, że mimo wszystko uda nam się spotkać niebawem w większym gronie i powspominać nasze wspólne lata. Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy samych sukcesów w przyszłości - tej bliskiej i tej odległej.

Dyrekcja i nauczyciele ZS w Połańcu