Nasi koszykarze najlepsi w mistrzostwach powiatu

Wprawdzie obecnie sportowa rywalizacja jest mocno utrudniona lub niemożliwa ze względu na pandemię, ale jesteśmy winni naszym koszykarzom artykuł dotyczący ich sukcesu z początku marca 2020 r. 

9 marca 2020 r. w Powiatowym Centrum Sportu w Staszowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. Reprezentacja Zespołu Szkół zdobyła I miejsce, wygrywając kolejno z:  ZS Staszów (13:9), ZSE Staszów (18:16), LO Staszów (45:5).

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I  miejsce -   ZS Połaniec

II miejsce -   ZS Staszów

II miejsce -   ZSE Staszów

IV miejsce -   LO Staszów

     

Skład zwycięskiej drużyny:

Jakub Trela (IV a T), Karol Bober (IV a T), Jakub Rugała (IV c T), Adam Matuszek (IV b T), Damian Miodyński (III a T), Karol Dziados (III c T), Wiktor Król (I B T), Dawid Łukaszek (I b T), Norbert Jastrząb (I c T), Konrad Litwin (I c T), Jakub Kaczmarski (I d T).

                                          Opiekun drużyny : Krzysztof Kazberuk