Informacja o zdalnym nauczaniu dla uczniów technikum

Uwaga! Poniżej przedstawiamy informację o cennej pomocy naukowej dla uczniów technikum, udostępnionej przez firmę National Instruments Polska

Uczniowie klas I A, II A i III A (technik elektronik) - szczegóły i informacje niezbędne do założenia indywidualnego profilu  otrzymacie w trakcie najbliższych zajęć z Panem Mariuszem Zyngierem.

Pozostałe klasy technikum - Wasi nauczyciele ocenią możliwość wykorzystania narzędzia NI do prowadzonych przez nich zajęć.

 Szanowni Państwo,

National Instruments jest światowym liderem oferującym rozwiązania dla testów i pomiarów stosowane przez największe firmy z branży motoryzacyjnej, produkcji komponentów elektronicznych, lotnictwa oraz szeroko rozumianej obronności. Będąc świadomym znaczenia właściwego przygotowania przyszłej kadry inżynierskiej, opracowaliśmy szereg narzędzi wspierających zdalne rozwiązywanie zagadnień technicznych na średnim i wyższym poziomie kształcenia, z powodzeniem wykorzystywane przez uczelnie i szkoły na całym świecie. Odpowiadając na konieczność zdalnego nauczania spowodowanej wirusem COVID-19 nasza firma udostępniła studentom i nauczycielom opracowane narzędzia:


1. Platformę e-learningową oferującą szkolenia z zakresu oprogramowania do nauki przedmiotów powiązanych z elektroniką, tj. elektrotechnika, elektronika analogowa i cyfrowa, rejestracja i przetwarzanie sygnałów, mechatronika – darmowy dostęp do końca kwietnia 2020 r.
2. Darmową terminową licencję (LabVIEW i Multisim) na oprogramowanie dla uczniów i studentów ważną do 1.09.2020 r., pozwalająca na realizację ćwiczeń. Strona do pobrania aplikacji.
3. Darmowy dostęp do materiałów z gotowymi ćwiczeniami.
4. Darmowy dostęp do aplikacji online do symulowania układów elektronicznych.

Dostęp do wszystkich powyższych narzędzi wymaga założenia indywidualnego profilu.

Z poważaniem
National Instruments Polska