Połanieccy hokeiści halowi zwyciężają w powiecie

28 listopada w Powiatowym Centrum Sportu w Staszowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny dziewcząt oraz trzy drużyny w kategorii chłopców.

Najlepiej wypadła drużyna chłopców, która po dwóch wygranych meczach z ZSE Staszów oraz ZS Staszów zajęła I miejsce. Dziewczęta w osłabionym składzie po dwóch remisach i jednym przegranym meczu zajęły dość pechowo czwarte miejsce.

 

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Weronika Płocharczyk (II a LO), Wiktoria Kozioł (I a/b LO), Julia Moryc (I a/b LO), Weronika Strzelecka  (I a/b LO), Magdalena Fortuna (I c T), Patrycja Kos (I c T), Aleksandra Kosińska (I c T), Weronika Sadłocha (I c T), Kornelia Nawrot (I c T5).

Chłopcy wystąpili w składzie: Dominik Rugała (II b T), Marek Zdral (I b T), Dawid Łukaszek (I b T), Wiktor Król (I b T), Jakub Kaczmarski (I D T5), Jakub Rugała (IV c T), Kacper Pec (IV c T), Mateusz Płaza (IV c T), Damian Miodyński (III a T), Dawid Tutak (II a T).

Okazją do rewanżu będą Mistrzostwa Województwa w tej dość nowej i ciekawej dyscyplinie sportu, które odbędą się 17 grudnia w hali sportowej naszej szkoły.

                                                                               Opiekun: Krzysztof Kazberuk