Magda Nowak i Jakub Rugała Mistrzami Szkoły w tenisie stołowym

26 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grze indywidualnej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 34 osoby. Dziewczęta swój turniej rozegrały systemem „każdy z każdym”, a chłopcy „do dwóch przegranych”.

W kategorii dziewcząt najlepszą tenisistką została Magdalena Nowak (II C T), która pokonała Marysię Rajcę (III C T) i Weronikę Strzelecką (I AB LO3). Wśród chłopców niepokonanym okazał się Jakub Rugała (IV C T), który w finale turnieju zwyciężył Michała Jaskółę (IV A T) (3:1). Trzecie miejsce zajął Kacper Rokita (I C T5), czwarte Jakub Kozyra (III A T), piąte Kacper Lasota (II A T), szóste Hubert Rzeźnik (II A T),  siódme Konrad Figiel (I A T5), a ósme Marek Zdral (I T).

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i trzymamy kciuki za kolejne starty w zawodach sportowych. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Wysocka