Połanieccy koszykarze na podium w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego

26 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Starachowicach odbyły się mistrzostwa województwa w koszykówce 3x3. Turniej adresowany był do uczniów z roczników 2003-2004. Reprezentacja naszej szkoły (mistrzowie powiatu) zaczęła turniej od gier w grupie: wygrała z ZSZ nr 2 Starachowice 8:4 oraz uległa I LO Skarżysko Kam 6:9. Po zajęciu w grupie II miejsca pozostała nam walka o brązowy medal.  Nasi chłopcy po zaciętej walce wygrali mecz z II LO Starachowice 10:7, zajmując ostatecznie III miejsce. I miejsce zajęli nasi grupowi rywale, I LO Skarżysko Kam., a drugie I LO w Starachowice.

Szkołę naszą reprezentowali : Norbert Jastrząb (I "c" T), Wiktor Król (I "b" T), Jakub Kaczmarski (I "d" T), Dawid Łukaszek (I "b" T).             

 Trener i opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk