Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej rozstrzygnięte

13.11.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce ręcznej chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn.

Zespoły rozegrały mecze eliminacyjne w grupach, a zwycięzcy oraz drużyny z drugich miejsc zagrali półfinały, a następnie odbyły się mecze o III i I miejsce.

 

I  GRUPA

Wyniki meczów w grupie I :

  1. III a T- III c T 8 : 5 , 2. II a T - II b T 4 : 8 , 3. III a T - II a T 11 : 2
  2. III c T - II b T 6 : 5, 5. III a T – II b T 4 : 4, 6. III c T - II a T 9 : 3

                                                                 

I   miejsce     III a T  5 pkt

II   miejsce    III c T  4 pkt

III  miejsce     II b T  3 pkt

IV  miejsce     II a T  0 pkt

II GRUPA      

Wyniki meczów w grupie II :

  1. IV a T- I a T 10 : 2, 2. III b T - IV b T 1 : 10, 3. IV a T – III b T 13 : 1
  2. I a T - IV b T 1 : 8, 5. IV a T – IV b T 4 : 3, 6. III b T- I a T 5 :0 (v-o)                                                                         

 

I miejsce     IV a T   6 pkt

II miejsce    IV b T   4 pkt

III miejsce    I a T     2 pkt

IV miejsce    III b T   0 pkt

 

Półfinały :

III a T – IV b T   7 : 5

IV a T – III c T   9 : 4

 

Mecz o III miejsce

IV b T - III c T   7 : 4

 

Mecz o I miejsce

III a T – IV a T   7 :5

 

Tabela końcowa Mistrzostw :

 

I miejsce        III a TE   

II miejsce       IV a TE   

III miejsce      IV b TE      

IV miejsce      III c TE     

Składy drużyn :

 

III a TE – Damian Miodyński, Kamil Skałbania, Jakub Rugała (IV c T), Karol Fortuna (III a LO), Patryk Wiącek, Radosław Niezgoda, Jakub Kozyra.

                                                                                    Wychowawca klasy pani Krystyna Pilch.

IV a TE -  Karol Bober, Jakub Trela, Marcel Kula, Michał Jaskóła, Kacper Miska, Daniel Wic, Bartek Taras.

                                                                                        Wychowawca klasy pan Andrzej Forkasiewicz.

IV b TE - Konrad Bednarek, Paweł Kieszkowski, Kacper Plewa, Dawid Gwóźdź, Adam Matuszek, Bartosz Łukaszek, Marcin Kasperek, Michał Jaros.

                                                    Wychowawca klasy pani Elżbieta Gałek.

III c T – Piotr Ziomek, Karol Dziados, Krzysztof Pieńkos, Rafał Mamuszka, Rafał Bajor, Wiktor Rojowski, Kamil Kosiński, Jakub Gil .

                                                                            Wychowawca klasy pan Jacek Śledź.