Zwyciężamy w powiecie staszowskim w zawodach lekkoatletycznych

27 września 2019 w Staszowie w ramach Europejskiego Dnia Sportu odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół średnich. W klasyfikacji drużynowej Zespół Szkół w Połańcu zdecydowanie wygrał.  Pokonaliśmy inne szkoły z naszego powiatu, zdobywając (8 złotych medali, 7 srebrnych i 3 brązowe), w rezultacie zajmując I miejsce. Medale i puchary wręczał Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Powiatu Staszowskiego Grzegorz Wójcikowski. 

 

 

W klasyfikacji indywidualnej czołowe miejsca zajęli:

 Dziewczęta :

 200m

 II miejsce - Dominika Szweda

 

400m

 I miejsce - Dominika Szweda

 800m

I miejsce - Małgorzata Drąg

 

Sztafeta 4x100m

II miejsce ZS Połaniec - (Małgorzata Drąg, Weronika Płocharczyk, Wiktoria Kapinos, Dominika Szweda)

Chłopcy :

 Pchnięcie kulą

II miejsce - Damian Miodyński

 

Skok w dal

I miejsce - Jakub Rugała

III miejsce - Jakub Trela

 

Skok wzwyż

I miejsce - Patryk Wiącek

II miejsce - Mikołaj Jagodziński

III miejsce - Jakub Trela

 

Bieg 100m

II miejsce - Jakub Rugała

III miejsce - Patryk Wiącek

 

Bieg 200m

 I miejsce - Kacper Godzwon-Skotnicki

 

Bieg 800m

I miejsce - Dominik Rugała

II miejsce - Konrad Litwin

 

Bieg 1500m

I miejsce - Dominik Rugała

II miejsce - Jakub Kaczmarski

 

Sztafeta 4x100m

I miejsce ZS Połaniec (Patryk Wiącek,  Hubert Trela, Jakub Rugała, Patryk Wiącek)

 

Naszą Szkołę reprezentowali: Małgorzata Drąg, Weronika Płocharczyk, Wiktoria Kapinos, Weronika Strzelecka, Dominika Szweda, Magdalena Fortuna, Kornelia Nawrot, Wiktoria Skowron, Natalia Bednarska, Weronika Sadłocha,  Patryk Wiącek,  Hubert Trela, Jakub Rugała, Hubert  Dąchór,  Dominik Rugała, Jakub Trela, Konrad Figiel, Kacper Trzaska, Paweł Macias, Hubert Kowalik, Kamil Skałbania,  Piotr Maruszak, Kacper Godzwon Skotnicki,  Konrad Litwin, Jakub Kaczmarski, Mikołaj Kosiński,  Damian Miodyński,  Paweł Kosatka, Andrzej Kozioł, Bartłomiej Czosnek i Mikołaj Jagodziński.

                                     Opiekunami na zawodach byli: Urszula Górska, Krzysztof Kazberuk