Świetny występ naszych biegaczy

25 września w Strawczynie odbyły się XX Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenie LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza. Bardzo dobrze spisali się nasi biegacze, którzy w klasyfikacji drużynowej szkół (mimo czteroosobowej drużyny) zajęli zaszczytne III miejsce. Indywidualnie I miejsce w kategorii chłopców zajął Dominik Rugała z klasy II b T, III miejsce Konrad Litwin z I c T, a Jakub Kaczmarski z I d T V miejsce (startowało 40 zawodników). W kategorii dziewcząt nasza jedyna reprezentantka Dominika Szweda z III a LO zajęła bardzo dobre VI miejsce w stawce 26 zawodniczek. Dominik 5 października będzie reprezentował w Wolborzu województwo świętokrzyskie w zawodach ogólnopolskich. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za dobry występ.

Opiekun: Krzysztof Kazberuk