Zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych

Niedawno pisaliśmy o sukcesie naszych biegaczy w Starwczynie, a już 2 października 2018 r. w Rytwianach potwierdzili swoją dobrą formę. Odbyły się tam powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Na starcie stanęły dziesięcioosobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu staszowskiego. Zadaniem dziewcząt było pokonanie trasy 10 x 800m, a chłopców 10 x 1000m.

Jako pierwsi na metę dobiegli reprezentanci Zespołu Szkół w Połańcu deklasując swoich rywali. Drugie miejsce przypadło w udziale ZS Staszów, trzecie -  ZSE Staszów, czwarte - ZSR Sichów, piąte - LO Staszów.

Zespół Szkół w Połańcu reprezentowali: Dominik Rugała, Paweł Macias, Kacper Bugaj, Hubert Kowalik, Krystian Fetela, Mikołaj Kosiński (wszyscy Ibc T), Michał Bandziarowski IVc T, Krzysztof Pieńkos (IIc T), Kamil Skałbania i Patryk Wiącek (obaj IIa T).

Biegaczom gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich, do których się zakwalifikowali.

Opiekun: Dorota Wysocka