20 LAT MINĘŁO

Super spotkanie z absolwentami Technikum Energetycznego (matura 1998). Wychowawczyni: Beata Zyngier. "Kartkówka" z historii, czyli czy rozpoznasz wszystkich kolegów ze zdjęć sprzed 20 lat (najlepiej pamiętał Tomek M - 29,5 /30), test dla wychowawczyni czy rozpozna wszystkich (rewelacyjny wynik 18/19), księga pamiątkowa, prezentacja osiągnięć i dnia dzisiejszego szkoły, zwiedzanie sal lekcyjnych i długie, długie rozmowy pełne fantastycznych wspomnień w trakcie uroczystej kolacji.

 


Panowie jesteśmy dumni, że mogliśmy się z Wami spotkać po 20 latach. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów, Rodzin, super ułożonego życia i naszych wspólnych wspomnień sprzed 20 i więcej lat - zajęcia w szkole, wycieczki (Karpacz, Trójmiasto, Zakopane, Bielsko, ....) 
To co? Do zobaczenia za 5 lat - tak jak się umówiliśmy ... na wycieczce :). Dziękujemy Wam za super sentymentalny i miły wieczór - Beata i Mariusz Zyngier, Elżbieta Gałek, Stanisław Rogala, Janusz Machowski.

Mariusz Zyngier