#znakomici_absolwenci najlepszą WIZYTÓWKĄ SZKOŁY!

SZYMON SIEPKA

Do ZS Połaniec uczęszczałem w latach 2015-2019: TECHNIKUM (technik elektronik). Aktualnie studiuje w trybie dziennym ELEKTROTECHNIKĘ na Politechnice Rzeszowskiej i dodatkowo w wolnym czasie pracuje jako elektryk.

Jednym z moich największych sukcesów w szkole było wraz z moim przyjacielem z klasy - Marcinem Jędryką, zajęcie drugiego miejsca w konkursie Młody Wynalazca i wygranie tygodniowego pobytu w Belgii.

Technikum w Połańcu pokochałem za ogromną ilość wspaniałych podróży po całej Europie oraz świetnie rozbudowaną bazę edukacyjną do kształcenia praktycznego. Z całego serca polecam wybrać tą szkołę a szczególnie "ELEKTRONIKA". Dla mnie były to wspaniałe 4 lata nauki a nawet mogę się pokusić o stwierdzenie, że była to piękna przygoda. Mnóstwo pozytywnych ludzi i ogromne możliwości rozwoju.

Wskazówki jakie mogę dać młodym ludziom to: aby nigdy się nie poddawali i próbowali ciągle czegoś nowego. Byli odważni i ciekawi świata, aby pobyt w szkole nie był tylko związany z nauką ale też z świetną zabawą i rozwijaniem swoich zainteresowań.