ZŁOTO i NAGRODA SPECJALNA naszych TECHNIKÓW w GYSC 2020!!!

Nasi ELEKTRONICY znów zaszaleli i zrobili sobie (i nie tylko) SUPER FRAJDĘ pod choinkę!

Global Young Scientist Challenge 2020:

Łukasz Kunat i Kamil Skałbania IVA:  ZŁOTY MEDAL
NAGRODA SPECJALNA
(bezpłatny udział w Światowych Targach Wynalazczości IPITEX 2021 w Bangkoku) za pracę:
YOU SEE - YOU REACT - YOU LIFE!

Kamil Tworek i Norbert Żmija (AGH, absolwenci 2020): SREBRNY MEDAL za pracę "Intelligent helmet with quick response system"

Global Young Scientist Challenge - to globalna platforma zorganizowana przez Indian Innovators Association i IBS Global dla młodych innowatorów, wynalazców i szkół w celu zaprezentowania swoich innowacyjnych umiejętności i zamiłowania do nauki. GYSC daje młodym wynalazcom możliwość konkurowania i poznawania najnowszych osiągnięć i innowacji zachodzących na całym świecie. Edycja GYSC 2020 była fantastyczna, udział wzięli młodzi naukowcy z 20 krajów!