ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ... pracowicie, ale z sukcesami!

Kacper, Bartek, Piotrek i Adrian - to dla Was: specjalne podziękowanie od Fundacji Zaawansowanych Technologii! Brawo!

A nasza (Wasza) przygoda naukowa wciąż trwa! 30.10 Re(x) w Olsztynie a tam nasi absolwenci (Marcin, Kamil i Norbert) także powalczą o FINAŁ (25-27.11.2020).

TECHNICY z Zespołu Szkół - BRAWO! Jesteśmy z Was dumni! 

Do II edycji ogólnopolskiego konkursu MOC NA START (pod patronatem ENEA) prace przygotowują uczniowie z klas IIA i IIAD Technikum. Tematyka tegorocznej edycji dotyczy: "Koncepcji wizji energetyki przyszłości".

Autorzy w swoich pracach szczegółowo analizują poniższe zagadnienia: Czy samochody solarne mają przyszłość? Ekspresowe ładowanie samochodów elektrycznych - problemy techniczne.  W jaki sposób zapewnić w warunkach polskich zeroemisyjność nowoczesnego, dużego domu jednorodzinnego?  Jak powinien wyglądać efektywny interfejs człowiek - maszyna?   Finał - już 01. grudnia. Trzymamy kciuki!