Obudowy i wsparcie firmy KRADEX dla naszych TECHNIKÓW

Otrzymaliśmy dostawę obudów plastikowych dedykowanych dla szeroko rozumianej elektronikiFirma KRADEX  zaoferowała nam pomoc i współpracę poprzez przekazanie wielu produktów najwyższej klasy i wsparcie najlepszych uczniów. GENIALNE! Dziękujemy serdecznie ZARZĄDOWI firmy KRADEX za wsparcie i oferowaną pomoc. Jesteśmy pod wrażeniem!

Kradex to polski producent obudów plastikowych przeznaczonych przede wszystkim dla branży elektronicznej, elektrotechnicznej czy elektrycznej i wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie obudów z tworzyw sztucznych. Własne zaplecze techniczne i dział projektowania pozwala nie tylko na ciągłą rozbudowę oferty katalogowej obudów, ale także na opracowanie produktu na specjalne zamówienie. Specjaliści po zapoznaniu się ze specyfikacją wymagań klienta sporządzają projekt, model produktu 3D, a następnie formę wtryskową do produkcji. Zamawiający ma także możliwość wyboru materiału i koloru przyszłego produktu. Park maszynowy złożony z nowoczesnych urządzeń zapewnia wysoką jakość wykonania. Zaplecze produkcyjne obejmuje aktualnie 18 wtryskarek o mocy przerobowej około 25 tysięcy obudów na dobę. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu i pracy całego zespołu przez wszystkie lata istnienia firmy, wypracowana została szanowana pozycja na rynku, a obudowy marki Kradex dostępne są u licznych dystrybutorów polskich i zagranicznych.

Więcej na https://www.kradex.com.pl/