Zaproszenie na REGIONALNY FESTIWAL NAUKOWY E(X)PLORY – REX (Podzamcze, 29 września 2020 r.)

Regionalne Festiwale Naukowe E(x)plory to wydarzenia inspirujące młodzież do zainteresowania się nauką. Są organizowane przez Fundację Zaawansowanych Technologii od 2012 roku. Podczas Festiwali młodzież szkolna może wziąć udział w warsztatach, wykładach i pokazach naukowych. W ramach tegorocznych zajęć online uczestnicy będą mieli szansę wcielić się w rolę szalonego naukowca i przeprowadzić doświadczenia naukowe pod okiem ekspertów.

PROGRAM I ZAPISY: https://www.explory.pl/2020/podzamcze/

By mieć dostęp do części wydarzenia na żywo, odbywającego się w platformie HOPIN , wystarczy korzystając z odnośnika zarejestrować się tu: https://hopin.to/events/regionalny-festiwal-naukowy-e-x-plory-w-podzamczu?code=f912f2e5-b01f-4fe8-a29b-8c28aeeed43d

W ramach festiwalu odbędzie się także regionalny etap Konkursu Naukowego E(x)plory.

Nie będą Państwo co prawda mogli uczestniczyć w sesji zamkniętej dla jurorów, ale za to będą Państwo mogli odwiedzić swoich podopiecznych podczas sesji otwartej dla publiczności w godzinach 13:30-14:30. I oczywiście wszystkich pozostałych elementach wydarzenia :).

Naszą szkołę reprezentują ELEKTRONICY: 
Adrian Adamczak i Piotr Moryto z klasy IIA oraz Bartosz Brzeziński i Kacper Kępiński z klasy IIIA
W kolejnych zawodach regionalnych w Olszytnie wystartują absolwenci naszego ELEKTRONIKA: Marcin Jędryka, Norbert Żmija oraz Kamil Tworek. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję DO ZOBACZENIA w trakcie FINAŁU w Gdyni.  


Serdecznie zapraszamy!