Stypendia św. Mikołaja - nabór wniosków

W tym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich, nasi uczniowie mogą starać się o wsparcie finansowe dzięki darczyńcom i Fundacji św. Mikołaja. Na koncie szkoły zgromadzone zostały środki, które pozwolą na przyznanie stypendium / stypendiów. W związku z tym proszę zainteresowanych uczniów, którzy spełniają kryteria regulaminu stypendialnego, o składanie wniosków do szkolnego koordynatora programu, którym jest autor niniejszego wpisu. Znaleźć mnie można w sali 1A (aula). Każdemu zainteresowanemu wyjaśnię zasady programu stypendialnego i udzielę porad dotyczących składania wniosku. Termin złożenia wniosku stypendialnego upływa 20 września 2020 r. Złożone wnioski rozpatrzy później specjalnie powołana komisja, ona też ogłosi nazwiska stypendysty / stypendystów. Poniżej załączam link do regulaminu programu. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące programu znaleźć można na stronie: https://stypendia.mikolaj.org.pl/

Regulamin programu: https://stypendia.mikolaj.org.pl/index.php/sol_site/layout/set/pdf/content/view/full/29329

Marek Pedyński

(szkolny koordynator programu stypendialnego)